Skip to main content

Warsztaty i aktywności

 • Longboard
  InstruktorNatalia Kowerda
  Opis warsztatu

  Dłuższy brat deskorolki, początkowo służył surfowaniu po ulicach, ale z czasem odkrył swoje niezmierzone możliwości. Niektórzy na nim tańczą, niektórzy biją na nim rekordy prędkości, a jeszcze inni po prostu jeżdżą nim do pracy. Zastępuje morskie fale z dala od wybrzeża i śnieżne zbocza latem. Jeśli to Was nie przekonuje, zobaczcie, co wyprawia na nim Nat - jedna z czołowych longboard dancerek w Polsce filmik  Podczas KSF Natalia poprowadzi warsztaty, na których będziecie mogli spróbować i potrenować triki ;)   

 • BMX
  InstruktorMaks Czuprynski
  Opis warsztatu

  Od dawna z zapartym tchem podziwiacie riderów, którzy na skate parkach i rampach wykonują niesamowite tricki? Pamiętacie od czasów pierwszej komunii, że przecież mieliście tego spróbować, ale jakoś się nie złożyło? A może po prostu chcielibyście dowiedzieć się, co jeszcze potrafią rowery? W takim razie te warsztaty są dla Was! Zapewniamy sprzęt i czujne oko doświadczonego ridera. Maks nauczy Was podstaw, doradzi jaki sprzęt wybrać i poradzi, co robić, by jeździć szybciej i latać wyżej :) 

 • Slackline
  InstruktorRafał Kubiak
  Opis warsztatu

  Są tacy, którzy na chybotliwej taśmie o szerokości kilku centymetrów potrafią nie tylko chodzić, ale również wykonywać podniebne akrobacje. Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że najtrudniej na slacku wykonać kilka pierwszych kroków, ale dzięki naszym warsztatom ten etap możesz mieć szybko za sobą. Co zrobisz później, zależy już tylko od Twojej wyobraźni i wytrwałości. My zapewnimy Wam doświadczonego instruktora, który pokaże Wam że slackline jest sportem dającym ogromne możliwości i jeszcze więcej funu.

 • Trickboard
  InstruktorPaweł Piętka
  Opis warsztatu

  Świetny sposób na uzupełnienie treningu w każdej niemal dyscyplinie. Ostatecznie, co byś nie robił, poprawa zdolności motorycznych i większa świadomość własnego ciała przydadzą się zawsze. Te warsztaty pokażą Wam że trenowanie takich umiejętności może być genialną zabawą. Naucz się widowiskowych trików, sprawdź swoją równowagę i odkryj z nami, że sport można uprawiać zawsze i wszędzie, wystarczy deska, wałek i entuzjazm :) 

 • Tyrolka
  Opis warsztatu

  Jedna z tych atrakcji, bez których KSF nie byłby sobą. Jeśli jesteście fanami naszej tyrolki to jej nowej odsłony zwyczajnie nie możecie przegapić! 330 m, nad wami highliny i ekstremalne hamaki, a pod: CAŁY FESTIWAL! Będzie długo, ekstremalnie i widokowo. Żeby nie przegapić szansy kupcie bilety już dziś: https://bit.ly/2HAspqf.