Przejdź do treści

Media

Notka prasowa

Kadzielnia Sport Festiwal – nowa odsłona

IV edycja Kadzielnia Sport Festiwal odbędzie się w dniach 30.06 – 01.07. br. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie potrwa dwa dni, a organizatorzy przygotowali szereg nowych atrakcji.

Od 4 lat na kieleckiej Kadzielni Fundacja WLK4 przygotowuje pierwszy w Polsce festiwal sportów ekstremalnych dla amatorów. W przestrzeni byłego kamieniołomu organizatorzy zaplanowali 4 strefy aktywności: strefa sportów górskich, sportów miejskich, freestyle, slackline, przestrzeń dla dziec - KSF Kids oraz strefę chillout z punktami gastronomicznymi.

Uczestnicy festiwalu będą mogli skorzystać z kilkunastu rodzajów aktywności pod okiem instruktorów, podziwiać pokazy mistrzów oraz obserwować uczestników kilku zawodów, które odbędą się podczas festiwalu. Specjalne atrakcje przygotowano dla miłośników sportów ekstremalnych, którzy będą mogli m.in. skorzystać z kilku highlinów (lin do chodzenia zawieszonych na wysokości kilkudziesięciu metrów) oraz wejść na hamaki zawieszone na wysokości 40 metrów.

Dodatkowo organizatorzy zaplanowali muzyczną część festiwalu, która rozpocznie się wieczorem pierwszego dnia wydarzenia. Jedną z atrakcji będzie koncert na specjalnie przygotowanej przestrzeni w niecce kamieniołomu.

Wstęp na festiwal jest płatny, bilet jednodniowy kosztuje 20 zł, dwudniowy karnet 30 zł. W ramach biletów uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z większości atrakcji. Dodatkowo płatny będzie zjazd na tyrolce i wejście na ekstremalne hamaki.

Pliki do pobrania