Przejdź do treści

Zawody

 • KSF
  Downhill

  Jeśli należycie do kieleckiej ekipy DH, to prawdopodobnie zdarzyło wam się już kilka razy zjechać po schodach wokół niecki Kadzielni, ale jesteśmy pewni, że największą prędkość rozwinęliście na naszych zawodach. W tym roku wpadajcie pobić rekord z 2017 ;) Nie jesteście z Kielc? Zapraszamy równie gorąco! Gwarantujemy serdeczne przyjęcie ze strony lokalsów. Ostrzegamy jednak, że aby ich pokonać, trzeba się będzie mocno postarać :) 

  Tegoroczna edycja to: dwie kategorie (open i junior), kasa do zgarnięcia i atmosfera co najmniej tak dobra, jak w poprzedniej edycji!

  Termin: 30.06.2018 r. (sobota)

  Więcej info: https://bit.ly/2JBegOs

  Formularz: https://bit.ly/2JoabtN 

  Regulamin: https://bit.ly/2Jgdrvp

   

 • KSF Urban
  Climbing

  Pierwsze i jedyne w Polsce zawody bulderowe w Urban Climbing. Zupełnie na legalu będziecie mogli wspinać się na budynki, mury, postumenty i filary! Gwarantujemy przekrój trudności przystawek we wszystkich charakterach – siłowe daszki, czujne piony i techniczne skoki, a wszystko to zlokalizowane w najpiękniejszych miejscach centrum Kielc.

  Zawody skierowane są zarówno dla początkujących wspinaczy, jak i zaawansowanych wyjadaczy. Zapisujcie się, bierzcie crashpady, przyjeżdżajcie i wygrajcie!

  Termin: 30.06.2018 r. (sobota)

  Więcej info: https://bit.ly/2xOCC2v

  Formularz: https://bit.ly/2xPCkZw

  Regulamin: https://bit.ly/2JxZXdD

 • KSF MTB&BMX
  BANG BAG CHALLENGE

  Marzy Ci się cały dzień konkretnych lotów z gwarancją miękkiego lądowania? Wpadaj na KSF. W tym roku do Waszej dyspozycji poducha o wymiarach: 10x12 m i kicker, który pozwoli wybić się na wysokość 5 m! Możesz przy okazji wyskakać sobie niezłą kasę, o ile tylko umiesz w grube tricki ;)

  Nie masz ochoty brać udziału w zawodach, ale chciałbyś poćwiczyć? Nie ma sprawy. Poza zawodami poducha będzie do Twojej dyspozycji :)  

  Tegoroczna edycja to: 1 kategoria (open), kasa do zgarnięcia, wysokie loty i grube tricki!

  Termin: 01.07.2018 r. (niedziela)

  Więcej info: https://bit.ly/2LsgVqZ

  Formularz: https://bit.ly/2sBRxbw

  Regulamin: https://bit.ly/2kPSZTg