Przejdź do treści

Przybornik

Info
Ważne informacje

Wstęp na Festiwal jest bezpłatny i wolny. Wszystkich uczestników obowiązują jednak zapisy regulaminu imprezy. Jeśli przychodzisz z dzieckiem będzie dodatkowo potrzeba podpisania odpowiedniej zgody, która umożliwi mu skorzystanie z atrakcji. Biuro Festiwalowe zlokalizowane będzie przy wejściu na teren Festiwalu. To fajne miejsce, z fajnymi ludźmi, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania związane z KSF. Tam też kupicie żetony, które pozwolą Wam skorzystać z tych atrakcji, które są płatne.

Wszystkich uczestników obowiązuje regulamin. Pamiętajcie że będziecie na terenie byłego kamieniołomu, co prawda to nie są wysokie Tatry, ale zachowajcie ostrożność.

Clothes
W co się ubrać

Jeśli próbowaliście tyrolki w sukience lub wspinaczki w klapkach, pewnie wiecie, że to nie najlpeszy pomysł. Sugerujemy coś wygodnego i sportowe buty. Będzie przyjemniej i bezpieczniej ;)

Clock
Godziny festiwalu

Festiwal rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 20.00.

W sobotę po godz. 20.00 dostępne będą aktywności nocne: zjazdy tyrolką, leżenie w hamakach i pływanie z pochodniami po Jeziorku Szmaragdowym.

payment
Odpłatność

Wstęp na teren Festiwalu jest bezpłatny, bezpłatne jest także korzystanie z większości atrakcji. Opłacie podlegają jedynie.

Tyrolka - 35 zł /os

Hamaki - 50 zł/os

Kajaki - 5 zł/os

Za atrakcje płacicie żetonami (oczywiście biodegradowalnymi bo życie eko jest lepsze), które będą do nabycia w Biurze Festiwalowym zlokalizowanym przy wejściu na Kadzielnia Sport Festiwal.